İptal ve İade Şartları

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız hizmetlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, teknik ve destek kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

İade konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda iade kabul edilmemektedir.

İptal ve İade Şartlarımız

1 - İade işlemi için ürün veya hizmetin faturasının gönderilmesi gerekmektedir.

2 - İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.

3 - Memnun kalmadığınız hizmeti bize e-posta veya telefon aracılığı ile bildirmenizin ardından, müşteri hizmetlerimiz tarafından hesabınız detaylı olarak incelenecektir. Hesabınızdaki kullanmadığınız hizmetin ücret olarak karşılığı tarafınıza iade edilecektir. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 7-15 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.

4 - Müşteri, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Firmamızın hizmet verme yükümlülüğü sona erer.

5 - Müşterin ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Hidro Peyzaj’a ödenmez ise, Hidro Peyzaj’ın hizmet verme sorumluluğu yoktur.

6- Faturanız kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.

Ürün İade Adresi:

Merkez Mah. Şükrü Kaya SK: 2 C 12 Çekmeköy / İSTANBUL

X

Right Click

No right click