Peyzaj Projelendirme ve Uygulama

Proje danışmanlık Peyzaj proje hizmeti, ön çalışmalar ile başlar. Proje alanı verileri (iklimsel özellikler, ölçümler, toprak yapısı, kullanım amacı vb) belirlendikten sonra tasarım ve görsel çalışmaları, Autocadavan (ön) projeyle belirlenir.

Peyzaj Projelendirme

Sağlıklı ve başarılı bir peyzaj uygulaması, ancak üzerinde düşünülerek, titizlikle hazırlanmış, bilgi ve tecrübelerin aktarımıyla oluşacak, projelendirme ile gerçekleştirilir. Teknik detayları önceden belirlenmiş bir proje ile bahçenize daha çabuk ve olası ilave sürpriz maliyetleri minimuma indirerek kavuşmak mümkündür.

Peyzaj proje hizmeti, ön çalışmalar ile başlar. Proje alanı verileri (iklimsel özellikler, ölçümler, toprak yapısı, kullanım amacı vb) belirlendikten sonra tasarım ve görsel çalışmaları, Autocad avan (ön) projeyle belirlenir. İhtiyaç halinde, 3Dmax görselleri ile desteklenerek sunuma hazır hale getirilir. Sunum sonrası, yapılan kesin proje çalışması, alanın büyüklüğüne göre 1/50-1/100 -1/200 -1/500 ve 1/1000 ölçekli olabilir. Tamamlanan kesin proje doğrultusunda, kullanılacak yapısal ve bitkisel materyaller belirlenir. Yapısal ve bitkisel peyzaj uygulama projeleri ile uygulamaya ait teknik detay çizimleri de tamamlanarak, proje hazır hale getirilir.

Peyzaj Uygulama

Sağlıklı, başarılı ve ekonomik bir peyzaj uygulaması, ancak üzerinde düşünülerek, titizlikle hazırlanmış, bilgi ve tecrübelerin aktarımıyla oluşacak, projelendirme ile mümkündür. Hydro Peyzaj uygulamalarında da ,aynı titizliği göstererek, hedeflenen sonuca, uzman kadrosu ve faydalandığı teknolojik ekipmanlarla, en hızlı, sağlıklı ve en ekonomik şekilde ulaşır.

Peyzaj Uygulama

Karaca grubu şirketlerinden olan Hydro Peyzaj, projelendirmelerdeki aynı titizliği göstererek, uygulamalarında da hedeflenen sonuca, uzman kadrosu ve faydalandığı teknolojik ekipmanlarla, en hızlı, sağlıklı ve en ekonomik şekilde ulaşır.

X

Right Click

No right click